Як не стати жертвою пройдисвітів на Новорічні свята

16-11-16 10:33
Depo

Щоб не зіпсувати собі відпочинок, треба бути обачним

Останнім часом в інтернеті став популярним новий вид афери. Люди розміщують в інтернеті оголошення про оренду на новорічні свята будинків та котеджів у Карпатах, яких насправді у вказаних населених пунктах не існує. Про це попереджає Блог Карпати

Як пишуть автори, торік до них звернулися кілька людей, які приїхали на відпочинок і вже лише на місці з'ясовували, що житла, яке вони замовили, просто немає. З'явили оголошення, схожі на несправжні, і цього річ.

Наприклад таке

Було використані фото шикарного шале в Швейцарських Альпах.

Схема афери наступна — пан Степан (псевдо-господар LUX будинку) приймає в людей авансові платежі (гарантію бронювання), і в результаті пропадає, його номер телефону 095-786-66-59 стає недоступним.

Таких прикладів можна знайти десятки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО