Як відома мережа супермаркетів фінансувала терористів

04-11-15 08:25
СБУ

Співробітники Служби безпеки України у Дніпропетровській області викрили схему, завдяки якій керівництво відомої мережі супермаркетів переводило кошти на непідконтрольні Україні території.

За тіньовими схемами із доходів, що підлягали оподаткуванню, на окуповані території вивели близько 500 мільйонів гривень.

Мережа протягом 2015 року переводила кошти на рахунки 15 різних фірм, що фізично та юридично перебувають на тимчасово непідконтрольній території. Ці компанії офіційно зареєстровані в так званих "ДНР/ЛНР", тож сплачують податки до відповідних невизнаних відомств.

Для того, аби зменшити сплачувані податки, керівництво магазинів користувалося неврахованою готівкою та продавало товари сумнівного походження.

Про яку саме мережу йдеться, в СБУ наразі не повідомили.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО