"Якщо б не ця тварина": Трамп звинуватив Росію у конфлікті в Сирії

12-04-17 08:53
Обозреватель

Президент США Дональд Трамп назвав президента Сирії Башара Асада твариною в ефірі американського ТБ.

Дана заява політика прозвучало під час інтерв'ю телеканалу Fox Business.

При цьому Трамп прямо звинуватив Росію в конфлікті на Близькому Сході.

"Якщо б Росія не підтримала цю тварину, проблем би не було", - сказав він.

Глава Білого дому відзначив, що рішення втрутитися у конфлікт в Сирії було прийнято після хімічної атаки на мирне населення у провінції Ідліб.

"Те, що я зробив, повинно було бути зроблено адміністрацією Обами задовго до того, як я це зробив. Я думаю, що зараз в Сирії буде набагато краще, ніж було", - додав Трамп.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО