Японці підтвердили: другий українець захворів китайським коронавірусом

У Міністерстві закордонних справ Японії підтвердили інформацію про другий випадок зараження китайським коронавірусом серед українських громадян на круїзному лайнері Diamond Princess. Про це повідомив Сергій Погорельцев, директор департаменту консульської служби МЗС України

"Так. МЗС Японії у робочому порядку підтверджує цю інформацію", - повідомив Погорельцев.

Як повідомлялося раніше, у понеділок, 10 лютого, японські ЗМІ повідомили, що ще один українець заразився коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess.

Раніше також повідомлялося про 20-річного українця на круїзному лайнері Diamond Princess, який заразився китайським коронавірусом. Він став першим громадянином України, інфікованим новим коронавірусом. Пізніше у МЗС підтвердили, що українець на круїзі Diamond Princess інфікований новим коронавірусом.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО