Карантин у Києві: з'явилися фото "штурму" автобусів

Карантин у Києві був введений через загрозу поширення коронавірусу і в місті була припинена робота метро. Міський транспорт курсує, але з певними правилами. Всі пасажири повинні бути у медичних масках і в одному салоні повинно бути не більше 10 осіб.

За порушення цих правил покладається штраф і відповідальність за порушення будуть нести водії транспортних засобів. Контроль за порушеннями здійснюють правоохоронні органи.

Проте в Києві вже другий день спостерігається транспортний колапс, оскільки жителі не дотримуються правил, бо багатьом не вдалося перейти на дистанційний варіант роботи.

Крім того, в столиці багато працівників, які змушені бути присутніми на робочих місцях. Для того, щоб дістатися до місця призначення, люди штурмують транспорт.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО