Карикатурист показав, яке слово не може вимовити Путін

13-01-18 20:10
РБК-Україна

Відомий російський карикатурист Сергій Йолкін іронічно позначив головну проблему, з якою доведеться боротися президенту Росії Володимира Путіна до виборів.

Відповідне зображення художник опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook. На карикатурі зображений Володимир Путін з закритим ротом, на якому вгадується написана прізвище Олексія Навального. Судячи з усього, це і є головна проблема чинного президента РФ.

"Схоже, головне завдання передвиборної кампанії Путіна полягає в тому, щоб жодного разу не вимовити ім'я Олексія Навального", - сказано в підписі до картини.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО