Катався на санчатах: у Тернополі дитину обстріляли з дробовика

До лікарні з опіками доставили 11-річного школяра, жителя Тернополя. Травми хлопчик отримав під час катання на санчатах поблизу школи. Лікарі діагностували у юного пацієнта численні поранення по всьому тілу, швидше за все викликані вогнепальною зброєю, повідомляє поліція Тернопільської області.

"Під час операції з ран дитини медики вилучили понад 30 чужорідних тіл, схожих на дробини, які травмували і внутрішні органи", - йдеться в повідомленні.

Також стало відомо, що дитину доставили в столичну лікарню Охматдит, оскільки вона потребує ще однієї операції.

Поліцейські розслідують всі обставини злочину, обстежують прилеглу територію, встановлюють можливі траєкторії руху дробу, що травмував дитину. Також правоохоронці перевіряють наявну зброю у жителів прилеглих будинків.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 296 КК (хуліганство).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:44На Закарпатті жінка здала в оренду своїх дітей за 1000 доларів: 5-річну доньку та 9-річного сина (фото)
21:37У Харкові вітчим-педофіл, який ґвалтував трьох падчерок, отримав лише 15 років тюрми (фото)
20:00На Харківщині 16-річна дівчинка з розумовою відсталістю вдома народила дитину: її зґвалтував батько
18:36 Смертельні ревнощі в Одесі: чоловік до смерті побив співмешканця знайомої
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО