Керівництво університетів змусять заповнити електронні декларації

22-11-16 16:58
Газета.UA

З наступного року декларації повинні подати ректори і проректори навчальних закладів.Таким чином вже з першого січня українці зможуть побачити стан керівництва українських вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань корупції.

Друга хвиля охоплює більше коло суб'єктів електронного декларування. Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", під цю хвилю потраплять особи, які вже заповнювали декларації за минулий 2015 рік. Це всі без винятку особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадові особи та юридичні особи публічного права.

Ректори університетів, проректори, декани, завідувачі кафедрами та керівники інших державних освітніх і наукових установ входять до цього переліку. Всі вони рівняються до уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО