Київський чиновник побив підлеглого з інвалідністю

14-12-16 11:26
Znaj.ua

Заступника керівника КП " Київтранспарксервіс" Святослава Мельника очікує покарання за побиття співробітника підприємства.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Постраждалого Євгена Сагуйченка одразу після інциденту госпіталізували до лікарні.

За словами в.о. голови КМДА Геннадія Пліса, найближчим часом планується організувати додаткову службову перевірку, щоб встановити факт нанесення тілесних ушкоджень, після чого визначити покарання для винного.

Усі матеріали за результатами перевірки передадуть у правоохоронні органи. Передбачається, що на Мельника очікує звільнення.

Слід відзначити, що Святослава Мельника призначили на посаду місяць тому, а нещодавно Станіслав Коломієць повідомив на сторінці у соцмережі про побиття співробітника підприємства.

Відомо, що Сагуйченко – багатодітний батько з інвалідністю. Він попросив у керівництва матеріальної допомоги, адже потребував негайної операції. Проте Мельник накинувся на нього з кулаками і наніс тяжкі удари по голові.

За словами медиків, у потерпілого діагностували струс мозку, а також проблеми із зором – він перестав бачити на одне око та постійно втрачає свідомість.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:13На Хмельниччині 10-річний хлопчик загинув через вибух гранати
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури
15:19У ліцеї Дніпра під час демонстрації боєприпасів стався вибух, поранені діти
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО