Київського поліцейського заарештували за 82 тис. грн хабара

27-02-17 14:57
УНН

Дарницький суд заарештував слідчого одного з районних управлінь Нацполіції в місті Києві, викритого на одержанні 82 тис. грн хабара. Про це повідомили у прес-службі поліції Києва.

Дарницький районний суд міста Києва обрав запобіжний захід слідчому одного з районних управлінь Нацполіції в місті Києві викритому на одержанні 82 тис. грн неправомірної вигоди за вплив на іншого слідчого щодо закриття кримінального провадження та повернення конфіскованого автомобіля.

Згідно ухвали суду, поліцейський-хабарник перебуватиме на час досудового розслідування під домашнім арештом.

Військовою прокуратурою слідчому повідомлено про підозру за ч.3 ст.369-2 (зловживання впливом) КК України. Вирішується питання про відсторонення від посади.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО