Кількість жертв катастрофи літака під Бішкеком зросла до 43 осіб - МАК

26-01-17 13:23
УНН

Кількість жертв катастрофи під Бішкеком вантажного літака Boeing 747 зросла до 43 осіб. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міждержавного авіаційного комітету.

Раніше повідомлялося, що в результаті трагедії загинули 39 осіб, у тому числі чотири члени екіпажу.

Нагадаємо, 16 січня вантажний літак Boeing 747, що здійснював рейс Гонконг-Бішкек-Стамбул, впав о 7:31 в дачне селище Дачі-СУ. В результаті падіння лайнер повністю зруйнував 23 одноповерхових житлових будинки. Майже половина загиблих і постраждалих - діти.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО