Ключ знайшов на землі: у Києві чоловік зі стоянки викрав машину

У столиці чоловік знайшов ключі від авто та викрав його з паркувального майданчика. Йому оголошено про підозру. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

“Столичні поліцейські затримали підозрюваного за незаконне заволодіння автомобілем”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зловмисник випадково знайшов на землі ключі від чужої машини, тож вирішив пройтися по парковці та спробувати відкрити автівки. Коли одна з них відчинилась, він сів у неї та поїхав з місця події.

"Автовласниця розповіла правоохоронцям, що, повертаючись додому, імовірно загубила ключі від своєї машини. Та коли виявила їх відсутність, виглянула у вікно і побачила, що іномарки немає на паркувальному майданчику", - повідомили в поліції.

Поліцейські відслідкували маршрут пересування викраденого транспортного засобу за допомогою камер відеоспостереження "Безпечне місто", а відтак виявили та зупинили підозрюваного у Шевченківському районі столиці.

Правопорушником виявився 27-річний киянин, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Викрадений автомобіль поліцейські повернули власниці. Чоловіку оголошено про підозру у скоєнні злочину. За вчинене йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО