Комаровський розповів, чим небезпечна втрата нюху при COVID-19

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський розповів про небезпечний і дуже популярний симптом при коронавірусі - втрата нюху. За словами лікаря, відсутність нюху може навіть бути єдиною ознакою COVID-19.

"Є реальний лайфхак, коли відсутність нюху загрожує нашому життю. Перша ситуація пов'язана з тим, що при втраті нюху ви не можете оцінити якість продуктів - смердить або не смердить. Тому уважно дивіться терміни придатності, вивчайте упаковку продуктів. Якщо сумніваєтеся - дайте понюхати комусь іншому", - розповів медик.

Комаровський зазначив ще одну небезпеку втрати нюху - це нездатність відчувати запах диму і газу. Він рекомендує обов'язково встановити датчики диму і газу в будинку.

"Послухайте мене, це може врятувати життя!", - заявив лікар.

Комаровський також повідомив, що немає ніяких доказових методів, щоб відновити нюх швидко.

"В цілому нюх відсутній 2-3 тижні. Але в деяких ситуаціях його може не бути 6 місяців і більше", - зазначив Комаровський.

Також Комаровський нагадав, що слизові оболонки не повинні пересихати і варто стежити за вологістю і температурою повітря в квартирі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:15Серійний вбивця і розчленувач намагалися вбити себе одночасно у найстрашнішій колонії
18:57Зґвалтував 18-річну дівчину, а в соцмережах вдавав патріота: фото та подробиці про виродка з Кривого Рогу
16:57На Буковині зламали квартиру: знайшли мертвою отруєну жінку, її 15-річний син та чоловік були непритомні
16:28Психічно хворий чоловік дуже жорстоко вбив брата і наклав на себе руки
16:16Зачепили бензовоз та врізалися у вантажівку АТБ: 18-річні криворізькі бійці ММА загинули у автотрощі (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
Вибухи у Франківську готували два підлітки на замовлення спецслужб рф: один - труп, другому ампутували ноги (відео)
"Ручки було видно з-під води": що кажуть у селі на Чернігівщині про дітей, які провалилися під кригу (відео)
У Миколаївському дитбудинку дітей прив’язують, аби не заважали, і дають старі психотропні препарати (фотодокази)
У Чернігові 22-річна дівчина вдома розстріляла свого батька: він мучив доньку та її матір 15 років (відео)
Росія атакувала дроном укриття ЧАЕС, яке добудували при Трампі: 30 постраждалих, є важкі (відео)