Коронавірус в Україні не відступає: кількість хворих знову зросла

В Україні станом на п'ятницю, 5 червня, офіційно підтверджено 25 964 випадки зараження коронавірусом нового типу. З них 553 було виявлено за минулу добу.

Водночас кількість смертей від COVID-19 у країні досягла 762 (+15 за добу), тоді як видужати від захворювання вдалося вже 11 372 пацієнтам (+330).

"За даними ЦГЗ, на 5 червня (станом на 9:00) в Україні 25964 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 762 летальні, 11372 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 553 нові випадки. Загалом проведено 403 551 тестування методом ПЛР", - повідомили в МОЗ.

Коронавірус в Україні

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:30У Києві чоловік зв’язав батька та на його очах задушив бабусю й "вирубів" матір, думаючи, що та мертва
21:16Вербувала українок: з Німеччини екстрадували учасницю схеми продажу немовлят
20:44Голівудського актора та його дружину жорстоко вбили і спалили в будинку: підозрюють їх сина-наркомана (відео)
20:11В одеській квартирі у морозилці знайшли 1-річного хлопчика: він помер від тяжких опіків
18:30Відома блогерка народила у квартирі в надувному басейні — новонароджений помер за годину (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО