Кривавий напад на таксиста у Києві: стали відомі нові подробиці

Напад невідомого на таксиста в Києві стався на вулиці Григорія Ващенка у Дарницькому районі.

Зазначається, що інцидент стався 29 квітня в районі 17:30. На місці правоохоронці з'ясували, що пасажир кілька разів вдарив водія гострим предметом і втік.

На місці злочину зловмисник залишив куртку і сумку від ноутбука. Розпочато кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство.

Водій таксі був госпіталізований. Про його стан здоров'я на даний момент не повідомляється. Особа зловмисника була встановлена. Злочинець був помічений в одному з супермаркетів Києва. Проводиться пошук зловмисника.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)
22:43У суді просив знову "бути родиною": вітчим отримав довічне, бо з 10 років ґвалтував падчерку
19:00У Києві на Теремках зґвалтували жінку
17:57На Закарпатті озброєний чоловік викрав жінку з 3-річною дитиною і намагався викрасти свого онука

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО