Кров і нокдаун: два хокеїсти влаштували видовищну бійку в матчі НХЛ (відео)

Канадський нападник Мілан Лучич і канадський захисник Кертіс МакДермід влаштували яскраву бійку під час матчу регулярного чемпіонату НХЛ між "Лос-Анджелес Кінгс" і "Калгарі Флеймз".

Варто відзначити, що вага обох хокеїстів перевищує 100 кілограмів: Лучич важить 107 кг, а МакДермід - 106 кг.

По ходу сутички МакДермід мав перевагу і розбив супернику ніс, але останнє слово залишилося за Лучичем, який схопив опонента і сильним ударом повалив його на лід.

Обидва хокеїста за підсумками бійки отримали по п'ять хвилин штрафу. Лучич відправився на лавку для штрафників з закривавленим переніссям. Відео було опубліковано на YouTube-каналі Sportsnet.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО