Ламав руки та пхав до смітника: українців налякав інцидент у Києві

06-02-18 11:34
Обозреватель

У Києві у дворі житлового чоловік на очах у людей побив свою дружину та погрожував убити.

Про це повідомила очевидець, журналістка Марія Семенченко на своїй сторінці у Facebook.

"У самому центрі двору чоловік ламає руки жінці. Вона добре вдягнена, із зачіскою, несамовито кричить і питає: "За що? Що я тобі зробила?". Мужик, назвемо його у*обіще, під два метри, з абсолютно божевільними очима, великий і страшний, майстерно заламує їй руки, мовчки, тягає її, штовхає, намагається запхати у великий сміттєвий бак", - зазначила вона.

Марія не змогла залишитися осторонь і попросила чоловіка припинити знущання.

"Залиште людину в спокої, інакше я викликаю поліцію", - сказала вона.

"Чуєш, іди на х*й, це моя дружина, що хочу, те й роблю, хочу - взагалі можу її вбити", - відрізав він.

Після цього чоловік відпустив свою дружину та почав іти за Марією. "С*ка, я тобі зараз голову зламаю", - заявив він їй.

"Не знаю, п'яний або під речовинами, хворий. Очі скляні та весь такий агресивний. Я кажу: "Тільки спробуйте до мене наблизитися і пошкодуєте". І раптом він прискорюється, починає порпатися під курткою, примовляючи, що зараз знайду пістолет і "нах*й тебе, с*ка, застрелю", - розповіла перелякана киянка.

Вона зазначила, що ніхто з очевидців навіть не спробував їй допомогти. Вона сховалася за гаражами та викликала поліцію.

Історія Марії шокувала користувачів, на момент публікації її постом поділилися понад 100 осіб, також він зібрав понад 600 лайків.

"Ти молодець! Я почитала і думаю тепер, як правильно діяти в таких ситуаціях, тому що після народження дитини стала відчувати страх за себе та вже не такий боєць, як раніше", - зазначила Вікторія Гуєра.

"Ого! Просто капець, яка історія. А ти дійсно вчинила гідно", - прокоментувала Олеся Мамчуч.

"Ти просто супер смілива, я б не змогла втрутитися, жерсть повна", - написала Вікторія Вашукевич.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО