Le Figaro: серед терористів в Парижі були підлітки

15-11-15 13:03
Le Figaro

Серед терористів, які влаштували атаки в Парижі були двоє підлітків. Про це в неділю, 15 листопада, повідомляє Le Figaro з посиланням на судово-медичне джерело.

За словами джерела, два терориста могли бути підлітками у році від 15 до 18 років. У поліції цю інформацію не коментували.

Le Figaro пише, що під час атаки загинули семеро бойовиків. Шестеро з них були смертниками. Одного терориста вбили спецслужби.

У поліції Парижа припускають, що учасників атаки не залишилося в живих. Розшук злочинців і слідство у справі тривають.

Раніше були названі імена трьох передбачуваних терористів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО