Леви ледь не загризли один одного під час вистави в цирку (відео)

У Росії в Єкатеринбурзькому цирку під час святкової вистави до 40-річчя зчепилися кілька левів.

Трьох тварин почали поливати з пожежного брандспойта. Дресирувальник намагався втихомирити розлючених тварин, але спочатку йому нічого не вдавалося, передає Е1.RU.

"Леви відмовилися виступати. Їх було штук 5–6, їх посадили на місця. Потім один лев підійшов до іншого, і вони почали кусатися. Поливали з пожежного крана. Ми пішли, не стали чекати на паніку", – розповів читач видання Михайло.

Під кінець дресирувальник взяв вогнегасник, а частина глядачів покинула зал. Деяких облило водою, якою намагалися втихомирити звірів.

"Вони довго, хвилин п'ять, билися. І перші, і другі ряди були потім усі в воді. Попросили звільнити місця, бо взагалі побоялися, що ситуація вийде з під контролю", – розповіла очевидця Ірина. В результаті левів повели з манежу, і виступ продовжився.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО