Ляшко звинуватив Порошенка в ініціюванні обшуку

21-06-16 10:12
Lenta.ru

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що вранці у вівторок, 21 червня, співробітники правоохоронних органів прийшли до нього додому з обшуком. Про це він написав на своїй сторінці у «ВКонтакте».

"Сьогодні день народження моєї мами. (Президент України Петро) Порошенко зробив "подарунок" на честь свята: до мене додому прийшли з обшуком", — заявив політик.

Його колега по фракції депутат Андрій Лозовий зазначив, що сторінка Ляшко у Facebook заблоковано.

Ляшко регулярно виступає з критикою на адресу Порошенка. Він разом з членами фракції Радикальної партії кілька разів блокував трибуну Верховної Ради, вимагаючи розслідувати корупційних скандалів, в яких згадується глава держави. Про початок протестних акцій Ляшко оголосив 10 травня, коли український лідер скасував призначену з ним зустріч.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО