Люди кинулися на озброєного бандита: у Києві стався жорстокий розбійний напад

25-10-17 13:09
Обозреватель

У Києві поліція розшукує злочинця, який пограбував пункт обміну валют, а потім влаштував стрілянину.

Про це журналісти дізналися з власних джерел.

Випадок стався у вівторок увечері, 24 жовтня, на вул. Єлизавети Чавдар, 18 у Дарницькому районі.

Близько 20:00 до приміщення обмінника (відноситься до Фінансової компанії "Магнат") зайшов чоловік - кавказець щільної статури, на вигляд близько 40 років. Він побив касира і, погрожуючи пістолетом, змусив віддати гроші - всього близько 70 тисяч гривень.

На вулиці грабіжник зіткнувся з перехожими, які безстрашно спробували його затримати (можливо, увагу людей привернули крики в приміщенні обмінника).

Втім, скрутити злочинця перехожим не вдалося, оскільки той відкрив стрілянину, а потім, скориставшись загальним замішанням, підбіг до свого автомобіля Volkswagen Bora і поїхав.

Як розповіло джерело, на місці злочину були виявлені окуляри і перука, які злочинець кинув, коли тікав.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:10"Укрзалізниця" вже відновила рух поїздів через станцію Фастів, наслідки жахливі (відео)
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО