Марш "Азова" біля Ради завершився запалюванням фаєрів

Народний депутат і перший комбат "Азова" Андрій Білецький заявив, що учасників маршу близько 10 тисяч. Він також виступив перед учасниками маршу перед будівлею Ради.

За словами Білецького, зазначена акція - мирна і її учасникам нецікаво штурмувати парламент. Однак він заявив, що це тільки попередження. У разі, якщо на Донбасі спробують провести вибори, Раду "винесуть".

Нагадаємо, що марш "Азова" проходив під гаслом "Вимоги нації - ні капітуляції". Зокрема, представники "Азова" виступили проти проведення виборів на Донбасі "за російським сценарієм".

На вулиці Грушевського було перекрито рух автотранспорту.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО