Мережу підірвали кумедні меми на карантин в Україні

Міністерство культури і інформаційної політики України опублікувало колажі, в яких нагадало про головні правила поведінки при карантині і засоби захисту від коронавірусу COVID-19.

В якості вихідного матеріалу для колажів послужили відомі картини класиків живопису з різних епох: Леонардо да Вінчі, Мікеланджело Буонаротті, Жака-Луї Давіда, Рене Магрітта і інших.

У Мінкульті зокрема нагадують, що для захисту від коронавірусу необхідно мити руки, надягати маску і рукавички, самоізолюватись, а також вживати заходів для того, щоб якомога рідше виходити на вулицю.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО