Міліція Києва після «Маршу Героїв» відкрила 5 кримінальних проваджень

15-10-15 14:28
Zaxid.net

Міліція Києва відкрила п’ять кримінальних проваджень за фактом виявлення та вилучення у учасників «Маршу Героїв», який відбувся 14 жовтня, заборонених предметів. Про це заявив начальник київської міліції Олександр Терещук, повідомили к прес-служба МВС у м. Києві.

У деяких учасників урочистого маршу правоохоронці вилучили димові шашки, кастети, ножі, телескопічні кийки, маски, балаклави і газові балончики. Крім цього, була вилучена суміш, зовні схожа на вибухову. Зараз проводяться експертизи, за результатами яких будуть прийняті законні рішення.

«Всього виявили 21 факт зберігання сторонніх предметів. На сьогодні вже порушено п’ять кримінальних виробництв за ч. 2 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Вчора міліція нікого не затримувала, всім дали можливість спокійно відпочивати. Коли отримаємо висновки експертиз і будемо мати певні ознаками криміналу, винні особи будуть притягнуті до відповідальності», – розповів Терещук.

Нагадаємо, вчора, 14 жовтня, на Михайлівській площі з нагоди Дня захисника України провели мітинг. У ньому взяли участь близько 2 тис. активістів ВО «Свобода», Організації українських націоналістів, Конгресу українських націоналістів і «Правого сектора».

Далі активісти пройшли маршем, щоб вшанувати пам’ять героїв УПА, та до Лук'янівського СІЗО.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО