Міністра економіки закидали камінням користувачі Facebook: фотофакт

Українці обурилися на заяву міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, який повідомив, що українська валюта зміцнюється, а ціни знижуються.

"По-перше, вплив курсу відтермінований по часу. По-друге, на певні товари ціни вже падають. По-третє, уповільнюється інфляція - тобто швидкість зростання цін. І нарешті, не всі ринки конкурентні. Але сьогодні Держстат опублікував дані, що ціни в грудні впали",- написав на сторінці в Facebook Милованов.

Однак українці на таку заяву міністра відреагували обурливо. Користувачі соцмережі нагадали міністу скільки зараз коштує хліб та ковбаса, та запропонували Милованову сходити на екскурсію в супермаркет.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО