Молодик з Донеччини пограбував 90-річну киянку у її власній квартирі (фото)

У столиці молодик вдерся до квартири 90-річної бабусі заради пенсії та мобільного телефону. Про це повідомляє столична поліція.

90-річна киянка звернулася до правоохоронців із заявою про те, що її пограбували у власній квартирі на вулиці Саксаганського. Жінка розповіла поліцейським, що вночі вона прокинулась від шуму та побачила у кімнаті юнака. Він забрав із гаманця гроші та мобільний телефон, а після вискочив через відкрите вікно на вулицю й втік.

За даними правоохоронців, грабіжником виявився 22-річний уродженець Донецької області. Молодик вже мав проблемі із законом за скоєння крадіжок та злочинів, пов’язаних із зберіганням наркотиків.

Затриманому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО