Москвичі бояться говорити про те, хто підриває росіян (відео)

06-04-17 11:47
СЕГОДНЯ

Деякі опитані відмовилися відповідати, пославшись на страх. Російський журналіст і відеоблогер Саша Сотник опублікував на своєму YouTube-каналі Sotnik-TV опублікував нове опитування серед москвичів, пише “Сегодня”.

На питання “хто здійснює теракти проти росіян і з якої причини”, жителі столиці РФ відповіли, що це були терористи. Деякі опитані відмовилися відповідати, пославшись на страх. “У мене діти”, – сказав один з респондентів. Москвичі також відзначили низький рівень профілактики тероризму, причому чим більше влади у спецслужб – тим сильніше вони деградують.

Нагадаємо, о 14:40 3 квітня в метро Петербурга стався вибух у вагоні, який рухався по синій гілці метро. За уточненими даними, під час вибуху загинули 14 людей, постраждала 51 особа.

Слідчий комітет Росії (СК РФ) підтвердив, що вибух в метро Санкт-Петербурга влаштував Акбаржон Джалілов.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО