Мосміськсуд залишив під домашнім арештом директора Бібліотеки української літератури

03-12-15 10:41
Дождь

Мосміськсуд 3 грудня підтвердив законність домашнього арешту директора державної бюджетної установи культури "Бібліотека української літератури" в Москві Наталії Шаріної, обвинуваченої за статтею про порушення національної ненависті і ворожнечі

"Постанова Таганського суду Москви про обрання щодо Шаріної запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту строком до 27 грудня залишити без зміни, а апеляційну скаргу захисту без задоволення", - оголосила рішення суддя.

У четвер була оголошена лише резолютивна частина рішення, мотивувальна частина буде надіслана сторонам пізніше.

За версією слідства, в 2011-2015 роках Шаріна, в порушення закону "Про протидію екстремістської діяльності", поширювала серед відвідувачів бібліотеки книжкові видання Дмитра Корчинського, визнані судом екстремістськими матеріалами та забороненими до використання ("Війна у натовпі", видана в 1999 році видавництвом "Амадей" у Києві, визнана екстремістською Міщанським судом Москви 14 березня 2013 року і включена в реєстр Мін'юсту Росії, - прим. ТАСС)

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео
17:4110-річна дитина з інвалідністю померла від голоду на Вінниччині
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО