"Мужика поруч вирвало": в метро Києва ледь не вбило пасажирку

24-04-18 16:42
Обозреватель

У Києві в вагоні метро відірвався і впав поручень. Свідки повідомляють, що в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Як написала очевидиця події Сабіна Котова на своїй сторінці в Facebook, від удару металевою трубою пасажирів врятувала тільки швидка реакція.

"Тільки що мене мало не вбила поперечина в метро. Ось просто взяла і відірвалася повз моєї голови. Якби не блискавична реакція - отримала металевою палицею прямо в лоб", - написала Котова.

За словами дівчини, вона відбулася легким переляком, а пасажира, що сидів поруч з нею, знудило.

Прес-секретар київського метрополітену Наталія Макогон в коментарі заявила, що прес-служба метро ще не отримала інформації про інцидент.

"Ми зв'яжемося з дівчиною і перевіримо цей випадок", - пообіцяла Макогон.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО