На Банковій назвали провокаторів сутичок біля посольства Росії

Український журналіст і політтехнолог Тарас Березовець прокоментував зіткнення, яке сталося сьогодні в Києві біля посольства Росії.

Про це він написав у соціальній мережі facebook.

"Про підготовку провокацій перед російськими консульствами в Україні в день виборів до Держдуми ми з колегами по Українському інституту майбутнього попереджали ще в середу. Судячи з новин, у російських кураторів ВО "Свобода" все йде за планом. Транш отримано, картинка створена", - написав Березовець.

Користувачі мережі не змогли залишитися остронь та висловили свою думку з приводу цього.

"Ненависть розпалюють не українці і не протести під посольством РФ. Ненависть розпалюють нелюди, які повертають нам безруких та сліпих солдатів і волонтерів, і при цьому ще знущаються та сміються. А потім їм і ще амністію подавай", - прокоментував публікацію Олександр Солонько.

"Ну, блін, кому це потрібно .... що за дешевий цирк. Просто соромно, що вони себе націоналістами називають", - написав Дмитро Бобрицький.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО