На Бучанщині 27-річний виродок зґвалтував 6-річну доньку свого знайомого

Поліцейські Київщини повідомили про підозру зловмиснику за скоєння сексуального насильства щодо малолітньої дитини. Про це повідомляє поліція Київщини.

На Бучанщині чоловік вчинив відносно 6-річної дівчинки насильницькі дії сексуального характеру. За скоєне підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.

До поліції про подію повідомив батько дитини. 27-річний фігурант розпивав спиртні напої у квартирі свого знайомого. Залишившись на ночівлю, зловмисник вчинив сексуальне насильство відносно доньки господаря.

Працівники поліції затримали фігуранта в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі за процесуального керівництва Бучанської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру за фактом насильницьких дій сексуального характеру, вчинених щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років (ч. 4 ст. 153 Кримінального кодексу України).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО