На Чернігівщині під час пожежі загинула 5-річна дитина (відео)

На Чернігівщині внаслідок пожежі у господарчій будівлі загинув 5-річний хлопчик. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на пресслужбу ДСНС України.

“25 вересня о 10:39 у Ічнянському районі до Служби порятунку „101“ надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі по вул. Чернігівській, що в райцентрі”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що рятувальники об 11:40 ліквідували пожежу та врятували поруч розташований житловий будинок.

“Під час гасіння вогнеборці на горищі будівлі виявили тіло 5-річного сина господарів без ознак життя. Ймовірно, залишена без належної уваги дорослих дитина, вигадала на горищі небезпечні ігри з сірниками, внаслідок чого і виникла пожежа. На жаль, хлопчик не встиг покинути небезпечну зону та загинув у вогні”, — додається у повідомленні.

Нагадаємо, що на Хмельниччині у пожежі загинуло немовля, двох дітей вдалося врятувати.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО