На Чернігівщині зек вбив 66-річну жінку (фото)

На Чернігівщині розкрили вбивство пенсіонерки.

Як повідомляє Департамент карного розшуку, в листопаді минулого року до поліції Чернігівщини надійшло повідомлення про виявлення тіла вбитої жінки у одному із будинків м. Борозна Борознянського району Чернігівської області.

На бездиханному тілі 66-річної жінки виявлено колото-різану рану шиї та забій потиличної частини голови.

Оперативниками Чернігівщини у взаємодії зі слідчими проведено цілий комплекс оперативно-розшукових заходів та слідчих дій, також проведено низку експертних досліджень - за результатами довготривалої кропіткої роботи підтверджено причетність місцевого мешканця до вбивства жінки.

Встановлено, що 45-річний душегуб раніше судимий та на момент повідомлення йому про підозру у вчиненні вбивств, вже перебував у статусі підозрюваного у іншому кримінальному провадженні, розпочатому за фактом незаконного зберігання зброї.

На цей час досудове розслідування триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО