На Дніпропетровщині брат вбив брата

13-02-17 18:08
Канал 112

У Дніпропетровській області під час розпивання алкогольних напоїв між двома братами зчинилася бійка, у ході якої один із чоловіків отримав ушкодження, несумісні із життям. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Дніпропетровській області.

Згідно з повідомленням, трагедія сталася у ніч на 13 лютого в місті Новомосковську. До поліцейських звернулася мати "горе-пияк" та повідомила про загибель одного із синів.

Поліцейські з’ясували, що між 34- та 36-річними братами, які перебували напідпитку, виникла сварка на фоні побутових негараздів та відсутності грошей у родині, яка згодом переросла в справжню бійку. "Під час цих подій розлючений молодший брат наніс старшому по потилиці близько 5 ударів плоскогубцями, а потім схопив розкладний ніж та завдав ще близько 8 ударів ножем у спину. Від спричинених травм, сидячи в кімнаті на кріслі, потерпілий помер", - зауважили у поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО