На Дніпропетровщині чоловік вбив товариша, а потім спалив його труп (фото)

На Дніпропетровщині правоохоронці затримали 23-річного вбивцю, який битою вбив товариша, а потім спробував спалити його труп. Про це повідомляє Департамент карного розшуку Нацполіції.

Зазначається, що обгоріле тіло невідомого чоловіка було виявлено на території нежилого домоволодіння на Дніпропетровщині. Оскільки вогонь дуже пошкодив труп, оперативники кропітливо попрацювали щоб встановити особу вбитого.

Працівниками управління карного розшуку спільно з СКП Довгинцівського ВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області по крупицям відновлено обставини подій, встановлено особу потерпілого та викрито реального вбивцю.

Під час раптово виниклої сварки та бійки 23-річний житель міста Кривий Ріг битою наніс потерпілому смертельних тілесних ушкоджень голови. Після скоєного, з метою уникнення кримінальної відповідальності - зловмисник вивіз тіло за межі місця проживання та спалив. У подальшому намагався знищити всі докази, які були на місці скоєння особливо тяжкого злочину.

Чоловіка затримано, на цей час йому повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу - тримання під вартою.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00Ножем у серце, розчленував, голову і кінцівки викинув у сміттєві баки: у Чугуєві чоловік вбив брата-близнюка
20:14На Хмельниччині після вживання алкоголю помер 9-річний хлопчик
23:44У Києві зразковий батько і чоловік ґвалтував 12-ти та 15-річних дівчаток, потім купляв їм одяг, мобілки та давав гроші
23:47Позашляховик провалився під кригу та затонув на Київському морі: дістали авто і поки одного потопельника (відео)
23:38Зниклу 13-річну школярку з Львівщини знайшли мертвою на кризі річки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО