На Дніпропетровщині чоловік залишився без ніг через напад павука

На Дніпропетровщині чоловік позбувся обох ніг після укусу отруйного павука. Про це повідомляє група «Нікополь Феросплавний» у Facebook.

54-річний електромонтер Станіслав Бойко, ветеран прикордонних військ і учасник бойових дій в Афганістані, обрізав виноград у себе на дачі, коли на нього напав павук. Через укус у чоловіка почалися ускладнення, його госпіталізували і ампутували йому обидві ноги.

Біолог з Нікополя Сергій Тороп вважає, що постраждалого міг вкусити жовтосумний павук Cheiracanthium punctorium. За словами вченого, укус цього павука може викликати вкрай сильну алергічну реакцію. Як правило, у постраждалих спостерігається гострий пекучий біль, набряк, блювота, запаморочення, озноб, підвищення температури та артеріального тиску. Раніше цих павуків в Україні не було, однак через глобальне потепління їх ареал проживання збільшився.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО