​На Дніпропетровщині директор товариства та адвокатка відбирали у громадян нерухомість

На Дніпропетровщині судитимуть фігурантів шахрайської «схеми» із заволодіння нерухомістю. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на Нацполіцію.

Злочинну «схему» із заволодіння нерухомістю громадян та комерційних структур викрили та задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Нацполіції, слідчі обласного управління поліції та прокуратури.

Організувала процес заволодіння майном 36-річна адвокатка та директорка товариства. До протиправної діяльності залучила двох керівників приватних товариств, нотаріуса, підприємця та державного реєстратора.

На підставі фіктивних рішень суду вони отримали право власності на чотири об’єкти – квартиру, два будинки та нежитлове приміщення, які знаходились у законній власності третіх осіб. У подальшому зареєстрували майно вартістю 8,8 мільйонів гривень на підконтрольних осіб – незахищені верстви населення. Надалі примусово їх виселили, а нерухомість продали.

Організатору та учасникам шахрайської «схеми» слідчі повідомили про підозру.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО