На Дніпропетровщині мерзотник залякував дітей учасників АТО

10-02-16 15:32
Facebook

На Дніпропетровщині чоловік залякував та вимагав гроші у родин учасників антитерористичної операції.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська

Мешканець Донецької області не обмежувався лише погрозами на адресу родин бійців, а й не гребував застосовувати зброю проти дітей.

"Він зухвало вистрілив у вікно квартири співробітника Служби безпеки, який нещодавно повернувся з району проведення АТО. При цьому покидьок свідомо обрав вікно дитячої кімнати, а потім зателефонував до нашого військового та "поцікавився", "не дует ли ребенку?". Діти у момент пострілу знаходились у кімнаті, на щастя, вони не постраждали. Стріляв зловмисник і по вікнах квартири військового, який добровільно пішов захищати країну. Біля помешкання іншого учасника АТО мерзотник підірвав гранату",-розповіла речниця СБУ.

За припинення терору злодій вимагав з кожної родини по десять тисяч доларів. Він весь час переховувався, міняв телефони, але співробітники СБУ знайшли його протягом нетривалого часу та затримали.

За її словами, під час обшуку співробітники Служби спільно з поліцією вилучили у негідника автомат з оптичним прицілом, гранату та набої різного калібру.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 (Вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України. Зараз тривають оперативно-слідчі дії для встановлення його спільників.

Ми перевіряємо причетність затриманого до терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО