На Дніпропетровщині Mitsubishi збив жінку з дитиною: дівчинка загинула (фото)

У місті Кам'янське Дніпропетровської області на пішохідному переході 26-річний водій Mitsubishi на швидкості збив жінку і 4-річну дівчинку, дитина загинула.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Типовий Дніпродзержинськ".

50-річна бабуся дівчинки потрапила в реанімацію без свідомості.

Аварія сталася 18 серпня о 21:24 на пр.Свободи, біля магазину "Велес".

"Вони без свідомості лежали на асфальті, в 10-ти метрах від пішохідного переходу. Їх госпіталізували медики, але, як стало відомо, від отриманих травм дитина померла, а її бабуся перебуває в реанімації", - йдеться в публікації.

Відзначається, що за попередньою інформацією правоохоронців, водій в момент скоєння ДТП був тверезий.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО