На Дніпропетровщині молодик вистрілив собі у скроню після сварки з коханою

6 грудня в селі Аврамівка чоловік 1987 року народження намагався накласти на себе руки. Він вистрілив собі в область правої скроні з невстановленої зброї.

Про це повідомляє “Дніпро Час”, посилаючись на власні джерела.

За попередніми даними, чоловік посварився з дівчиною і намагався покінчити життя самогубством за місцем проживання на вулиці Залізничній. Він здійснив постріл з виготовленого кустарним способом пристрою, пристосованого для стрільби патронами калібру 5,6 мм, який був вилучений з місця події. Потерпілого госпіталізували до реанімаційного відділення Васильківської центральної районної лікарні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО