На Дніпропетровщині пенсіонер розстріляв чоловіка через корову

9 листопада у селі Таврійське на Дніпропетровщині пенсіонер поранив чоловіка, вистріливши в його бік із вогнепальної зброї.

Про це повідомляє “Дніпро Час”, посилаючись на власні джерела.

Потерпілий гнав додому корів після випасу, коли одна з них зайшла на територію домоволодіння №17 на вулиці Солоній, де мешкає пенсіонер 1954 року народження. Літній чоловік, який давно має претензії з цього приводу, здійснив постріл з невстановленої зброї (ймовірно, мисливської рушниці) у бік місцевого жителя 1993 року народження. Тим самим він завдав чоловіку вогнепального дробового поранення правого стегна і правої гомілки. Чоловіка госпіталізували до хірургічного відділення Нікопольської міської лікарні №4. Повідомляється, що раніше пенсіонер неодноразово погрожував відкрити стрілянину по коровах.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО