На Дніпропетровщині під час розваг загинув 11-річний хлопчик (фото)

У Дніпропетровській області 14 травня діти вирішили пострибали у воду з моста. Під час розваг у воді зник 11-річний хлопчик. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"О 18:47 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що поблизу вулиці Потапова міста Жовті Води, п'ятеро дітей стрибали з технічного мосту в воду, і один хлопець не виринув з води", - наголошується в повідомленні.

За вказаною адресою були направлені рятувальники ДСНС.

Прибувши на місце, вони встановили, що на березі водойми знаходяться особисті речі 11-річної дитини.

Свідки показали місце, куди стрибнув хлопчик і зник з поля зору. Рятувальники почали пошук дитини, але знайти її поки не вдалося. Пошукові роботи тривають. До робіт залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиниця рятувальної техніки.

Служба порятунку нагадує, що навіть ті, хто добре плаває, повинні бути обережними, дисциплінованими та дотримуватися правил поведінки на воді.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО