На Дніпропетровщині у вигрібній ямі знайшли тіла двох людей

04-06-18 15:26
СЕГОДНЯ

У селі Мала Петриківка Дніпропетровської області у вигрібній ямі знайшли тіла двох людей – чоловіка і жінки. Страшну знахідку виявили 3 червня, повідомляють в управлінні Нацполіціі області.

Тіла перебували на триметровій глибині у вигрібній ямі на вулиці Лесі Українки. За даними поліції, ознаки насильницької смерті на тілах не встановлені. Наразі триває розслідування.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині поліція затримала 14-річного підлітка, якого підозрюють у скоєнні вбивства 13-річної дівчинки. Слідчі припускають, що дівчинка була задушена.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років
20:00У Києві в озері потонув 15-річний підліток
20:55Відлік йшов на хвилини: на Київщині лікар не надав допомогу 3-річному хлопчику, який випив хімічний засіб
20:38Матір за $1000 продала 11-річного сина та 5-річну доньку для жебракування
17:00Хмельницький бізнесмен сам себе замовив, щоб позбутися партнера по бізнесу (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО