На Дніпропетровщині вбили дитину

У Нікополі поліція затримала підозрюваного у вбивстві 11-класниці. Про це повідомляє Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області

21-річного чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПКУ та оголошено про підозру у вбивстві 17-річної дівчини, жительки с. Південне Нікопольського району.

Співробітники карного розшуку встановили, що зловмисник прийшов до будинку неповнолітньої, коли вона перебувала дома сама. Чоловік вдарив дівчину пляшкою по голові, а коли вона втратила свідомість, завдав кухонним ножем удар у шию. Ніж та мобільний телефон потерпілої забрав із собою та залишив місце злочину. В подальшому викинув їх у кущі. Наразі тривають слідчі експерименти для встановлення всіх обставин справи та вилучення знаряддя вбивства.

До розкриття злочину залучався кінолог зі службовим собакою Громом. Собака провів поліцейських від будинку вбитої до магазину, облаштованого камерами відеоспостереження, та зупинки. В подальшому в ході опитування свідків та застосуванням інших оперативних заходів місцезнаходження зловмисника було встановлено. Його затримали у власному будинку в сусідньому селі.

За даним фактом до ЄРДР внесено відомості за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)
15:21У Запоріжжі 22-річна жінка продала одномісячне немовля за гроші та оплату оренди квартири
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО