На Дніпропетровщині з подвір'я викрали трактор

На Дніпропетровщині в понеділок, 3 травня, безробітний чоловік викрав трактор МТЗ 920 з двору будинку по вулиці Новій. Про це повідомляє "Дніпро оперативний" з посиланням на власні джерела.

Інцидент стався близько 8 вечора. Власник трактора, житель Клешнівки, звернувся в поліцію. Трактор, як і викрадача транспортного засобу, знайшли по гарячих слідах. Викрадачем виявився 44-річний безробітний житель села Іванівка Петриківського району. Вкрадений трактор вилучили. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Справа попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 289 КК (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО