На Дніпропетровщині злодії продавали дівчат

Протягом 2016-2017 років чоловік та жінка вербували жительок Дніпропетровської та Запорізької областей та в подальшому переправляли їх до Ізраїлю для роботи повіями. Про це повідомляє Нацполіція України на своїй сторінці Фейсбук

Зловмисникам може загрожувати до 12 років позбавлення волі.

"Протягом 2016-2017 років чоловік та жінка вербували жительок Дніпропетровської та Запорізької областей та в подальшому переправляли їх до Ізраїлю для роботи повіями.

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області, викрили та припинили діяльність торговців "живим товаром".

Вони встановили, що чоловік із жінкою приїжджали до Дніпра із Запоріжжя, де зустрічалися з дівчатами та пропонували їм роботу в Ізраїлі. Жертви не мали постійного місця роботи, а зловмисники обіцяли високі заробітки, тож дівчата погоджувалися.

Доведено, що таким чином було завербовано та переправлено до м. Хайфа Ізраїль трьох дівчат. Там вона працювали повіями. Зараз всі потерпілі повернулися додому.

Поки триває досудове слідство за підозрювану жінку внесена застава у розмірі 500 тис. гривень. Вона перебуває за місцем мешкання. Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою",-йдеться у повідомленні

У діях торговців "живим товаром" вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО