На Донбасі блискавка вбила жінку з дитиною

23-07-18 14:15
СЕГОДНЯ

У Донецькій області в окупованому бойовиками так званою "ДНР" місті Харцизьк 22 липня сталась трагедія – блискавка вдарила в групу людей, загинули дві людини, ще одна постраждала.

Інцидент трапився під час грози біля колишнього кінотеатру в Харцизьку, повідомляється на сайті "МНС ДНР".

"О 18:40 22 липня, Харцизьк, на майданчику біля колишнього кінотеатру "Русь" під час дощу стався удар блискавки. Внаслідок попадання блискавки в групу людей, які перебували під час грози на вулиці, загинуло двоє людей, одна з них дитина, дівчинка, 2011 народження, і жінка", – йдеться в повідомленні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО