На Донбасі підірвалися троє бійців ЗСУ

На Донбасі в районах проведення ООС троє українських військовослужбовців підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. З осколковими пораненнями різного ступеню важкості їх оперативно доправили до лікувального закладу. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.

"26 вересня поблизу Оріхового під час пересування в межах взводного опорного пункту на невідомому вибуховому пристрої підірвалися троє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил, вони отримали осколкові поранення різного ступеня важкості. Бійців оперативно доправили до лікувального закладу, де їм надали необхідну медичну допомогу", - йдеться в повідомленні.

Минулої доби російські окупанти тричі обстріляли позиції підрозділів ООС, що тримають оборону на Донбасі, чим порушили домовленості про припинення вогню. Бойовики стріляли зі станкового автоматичного гранатомета неподалік Новолуганського, зі стрілецької зброї – біля Верхньоторецького. Також вночі поблизу Авдіївки бойовики провокували українських військових поодинокими пострілами зі стрілецької зброї та підствольного гранатомета.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО