На Донбасі прогримів вибух

16-08-17 12:35
СЕГОДНЯ

У Луганській області двоє підлітків стали жертвою власної витівки. Про це розповіли місцеві правоохоронці.

За даними поліції, НП сталася 15 серпня на березі р. Айдар.

"Під час відпочинку на березі річки два місцевих підлітка розпалили багаття і заради розваги кинули в нього балончик з-під дезодоранту, який знайшли неподалік. Внаслідок нагрівання балончик, який перебував під тиском, вибухнув", – розповіли правоохоронці.

Два 15-річних хлопці були госпіталізовані в обласну дитячу лікарню з тілесними ушкодженнями у вигляді опіків II ступеня 20% верхніх і нижніх кінцівок.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО