На Донбасі розгорілися нові бої: "Л/ДНР" нарвалися на жорстку відповідь

07-04-19 22:53
Facebook

У неділю, 7 квітня, "Л/ДНР" вісім разів обстріляли позиції захисників України на Донбасі. В результаті один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.

Про це інформує прес-служба ООС на сторінці в Facebook. Уточнюється, що терористи тричі використовували озброєння, заборонене мінськими домовленостями.

"Також збройні формування Російської Федерації вели вогонь по позиціях підрозділів Об'єднаних сил з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї", – сказано в зведенні.

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" ворог чотири рази обстріляв опорні пункти ЗСУ:

У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ"окупанти чотири рази обстріляли позиції Об'єднаних сил:

"На ворожі обстріли підрозділи Об'єднаних сил дали адекватну відповідь. Втрати противника уточнюються", – відзначили у прес-службі.

"Ситуація в районі проведення операції залишається під контролем військових зі складу Об'єднаних сил", – підсумовано в зведенні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО